Головна  /  Новини  /  Хмельницькі динамівці на Кубку України

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Хмельницькі динамівці на Кубку України PDF Друк e-mail

На стадіоні «Метеор» в м. Ялта з 30 травня по 1 червня поточного року проводився Кубок України з легкої атлетики. До складу збірної команди Хмельницької області для участі в даному спортивному заході було включено 5 спортсменів, що складає 30 % складу команди.

На дистанції 10000 м майстер спорту України міжнародного класу Матвійчук Василь не залишив жодних шансів своїм опонентам здобув золоту нагороду показавши результат 28,56 хв. виконавши норматив майстра спорту України.

Не «відстав» від Василя майстер спорту України Каяфа Олег на дистанції 800 м показавши результат 1,47 хв. став переможцем.

Інші динамівці Жулінський Олександр, Сніжана Рибак, Білощук Олена в своїх дисциплінах нагород не здобули, але принесли до скарбнички збірної області залікові очки.

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців зі здобутими нагородами та бажає вдалого виступу на чемпіонаті Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з кросу за програмою «Динаміада – 2011».