Головна  /  Новини  /  Перемоги динамівських дзюдоїстів!

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Перемоги динамівських дзюдоїстів! PDF Друк e-mail

Закінчився Кубок України з дзюдо який відбувся в місті Суми з 20 по 22 травня 2015 року, де збірну нашої області представляли вихованці Хмельницької ДЮСШ «Динамо».

Позмагатись за першість України з’їхались кращі дзюдоїсти з усієї країни. Вперше в історії дзюдо Хмельницької області чемпіоном Кубка України серед чоловіків став Романюк Олександр, який не раз підіймався на п'єдестали Чемпіонатів і Кубків України, та медаль вищого ґатунку він виборов вперше, разом із ним розділити п'єдестал вдалось Савицькому Антону який здобув бронзову нагороду. В напружених поєдинках спортсмени змагались у ваговій категорії до 100 кг.

Завдячуючи успішному виступу наших дзюдоїстів у командному заліку серед чоловіків Хмельницька область посіла ІІІ почесне місце.

До змагань спортсменів готували тренери-викладачі Пилипчук О.М. та Буділовський Д.С.

Ми ВІТАЄМО наших дзюдоїстів, вихованців Хмельницької ДЮСШ «Динамо» з їх успіхом, пишаємось ними та бажаємо ніколи не зупинятись на досягнутому!