Головна  /  Новини  /  ЮНАЦЬКІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
ЮНАЦЬКІ ІГРИ ТА ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ПАНКРАТІОНУ PDF Друк e-mail

З 6 по 8 лютого в Харкові відбувалися Всеукраїнські юнацькі ігри та чемпіонат України з панкратіону. Зауважимо, що це перший вид комплексних змагань з неолімпійських видів спорту, що проходитимуть цього року. Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Світу та Європи та першим етапом відбору до Всесвітніх Ігор, - найвищого спортивного форуму планети з єдиноборств, що не входять до програми Олімпійських Ігор. А тому зазначені змагання викликали підвищений інтерес з боку представників спортивної громадськості країни, - в першу столицю України прибуло понад 800 спортсменів з 15-ти регіонів.

В цих змаганнях приймала участь команда Хмельницької області, в складі якої були спортсмени обласної організації "Динамо", спортивної школи "Динамо", Шепетівського та Деражнянського районів. alt

Протягом двох днів на шести килимах спортсмени у видовищних та виснажливих протистояннях виборювали право зайняти якомога вищу сходинку п'єдесталу. У юнацьких іграх в результаті жорстких та безкомпромісних поєдинків друге місце посіли Олег Жабокрак та Шмавон Карапітян, третє місце посів Руслан Лінник. У чемпіонаті України серед юнаків і дівчат у своїх віково-вагових категоріях переможцем став Євген Лісовський, бронзові нагороди здобули Максим Кошуба, Віталій Гула. Особливо приємно відзначити, що у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат 1993-1994 років народження на п'єдестал зійшли виключно представниці Хмельниччини: Анна Бондар, Анастасія Лобода та Юлія Середа, які посіли відповідно перше, друге та третє місце. alt

У змаганнях серед дорослих чемпіонські титули у своїх вагових категоріях у відповідних версіях двобою здобули Володимир Лахман та Дмитро Дмитрач, другі місця посіли Максим Пашков та Федір Репков, треті місця здобули Михайло Подкидиш та Костянтин Красноголовець.

Підготували чемпіонів та призерів змагань тренери Дмитро Павлюк, Оксана Пилипчук, Станіслав Кушик, Олег Рудіч, Соппар Халнепесов.

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України та Хмельницький обласний осередок Федерації панкратіону України щиро вітає спортсменів із високими спортивними результатами та бажає нових яскравих перемог на всеукраїнських та міжнародних спортивних аренах!