Головна  /  Новини  /  Чемпіонат України з гирьового спорту

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Чемпіонат України з гирьового спорту PDF Друк e-mail

З 20 по 22 вересня 2018 року у м. Харків відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. У збірну команду області увійшли представники динамо, які гідно представили наш регіон у змаганнях.

Результати виступів:

Панькевич Оксана у ваговій категорії до 58 кг серед жінок виборола срібну нагороду, 79 підйомів;

Кіпін Ірина у цій же категорії посіла 4 місце, 41 підйом;

Юрик Олександр у ваговій категорії до 63 кг серед чоловіків посів 6 місце, поштовх 43, ривок 68 очок, сума 110 очок;

Заслужений майстер спорту України Михайлінчик Василь у ваговій категорії до 73 кг виборов бронзову нагороду, поштовх 84, ривок 183, сума 267 очок;

Рудніцький В’ячеслав у ваговій категорії до 78 кг посів 6 місце, поштовх 73, ривок 130, сума 203 очка, спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України;

Майстер спорту України міжнародного класу Квіквініа Палмір у ваговій категорії до 95 кг виборов дві золоті медалі у двоборстві та довгому циклі, поштовх 125, ривок 130, сума 288 очок, двоборство-64 підйома;

Антонюк Анатолій у ваговій категорії до 95 кг серед ветеранів 2 групи виборов золоту медаль, поштовх 53, ривок 190, сума 243 (вага гир 24 кг);

Копичинський Володимир у ваговій категорії до 95 кг серед ветеранів 4 групи виборов золоту медаль, поштовх 43, ривок 139, сума 182 (вага гир 24 кг);

Збірна команда області посіла 5 місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом та бажаємо нових перемог!!