Головна  /  Новини  /  Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з міні-футболу

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Чемпіонат ХОО ФСТ "Динамо" України з міні-футболу PDF Друк e-mail
З 08 по 09 червня 2023 року в м. Хмельницький на майданчику з штучним покриттям Тренінгового центру ГУ НП в Хмельницькій області провели чемпіонат з міні-футболу серед КФКС правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою обласного комплексного спортивного заходу «Динаміада-2023» з нагоди відзначення 99-ї річниці утворення ФСТ «Динамо» України. Участь у заході прийняло п’ять команд. Командні місця розподілилися наступним чином: 1 місце - виборола команда Головного управління Національної поліції в Хмельницький області без жодної поразки; 2 місце - посіла команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області; 3 місце – команда Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького; 4 місце – команда військової частини 3053 Національної гвардії України; 5 місце – збірна команда Державної кримінально-виконавчої служби України, що дислокується на території Хмельницької області. Церемонію нагородження провели начальник ГУНП в Хмельницькій області, голова організації, полковник поліції Руслан ГЕРАСИМЧУК та заступник організації Геннадій ДОМБРОВСЬКИЙ. Вшанували загиблих воїнів російсько-Української війни хвилиною мовчання. Переможці та призери чемпіонату нагородженні кубками, медалями та дипломами Хмельницької ОО ФСТ «Динамо» України.