Головна  /  Новини  /  Чемпіонати з офіцерського триборства та плавання серед правоохоронців

Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
Чемпіонати з офіцерського триборства та плавання серед правоохоронців PDF Друк e-mail

Чемпіонати з офіцерського триборства та плавання

або хто з правоохоронців влучніше стріляє, швидше пливе та біжить…

*

alt

Протягом трьох днів правоохоронці області виборювали особисту та командну першість з офіцерського триборства та плавання.

18-20 травня поточного року в місті Хмельницькому проходив особисто-командний чемпіонат серед правоохоронних органів та рятувальних служб за програмою обласної "Динаміади-2010" з офіцерського триборства. Правилами та відповідно програмою змагань передбачено змагання із стрільби, плавання та бігу. alt

Спортсмени змагалися особисто у чотирьох вікових групах І – до 30-ти років, ІІ- від 30 до 35, ІІІ- від 35 до 40, ІV – 40 років і старші.

Для всіх вікових груп вправа із стрільби однакова – 10 залікових постріли, також усі учасники долали одну дистанцію у басейні – 100 метрів вільним стилем. alt

Дистанція для бігу для наймолодшої вікової групи становить 3000 метрів, для двох середніх – 2000 метрів та для найстаршої вікової групи – 100 метрів. Кожен учасник у тирі на легкоатлетичній та у басейні намагався показати найкращий результат, адже кожна вартість пробоїни у стрільбі, секунда у бігу та десята секунди у плаванні приносила бали згідно таблиць відповідно до вікових груп. alt

Чемпіонами та призерами змагань стали

у командному заліку:

І місце – НАДПСУ імені Богдана Хмельницького;

ІІ місце – Управління СБУ в Хмельницькій області;

ІІІ місце –Управління МВС України в Хмельницькій області.

*

у особистому заліку:

І вікова група:

І місце - Дудкевич Костянтин (УМВС) – виконав норматив кандидата в майстри спорту України;

ІІІ місце – Кустинський Олег (НАДПСУ)

Також 19 травня проходив особисто-командний чемпіонат обласної організації "Динамо" з плавання серед правоохоронних органів та рятувальних служб області.

Змагання проходили у трьох вікових група: І – до 25 років, ІІ – від 26 до 25 років включно, ІІІ група – 36 років і старші. Учасники усіх вікових груп долали стометрову дистанцію вільним стилем. Командний підсумок проводився за найменшою сумою місць залікових учасників. alt

Чемпіонами та призерами змагань стали у командному заліку:

І місце - Управління СБУ в Хмельницькій області;

ІІ місце - Управління МВС України в Хмельницькій області;

ІІІ місце – Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Хмельницькій області.

ІІ місце – Поліщук Сергій (УСБУ);

ІІІ місце - Трочинський Олександр (УМВС).

І місце – Толстих Сергій (УСБУ)

ІІ місце – Мозолєв Олександр (НАДПСУ)

ІІІ місце – Федорченко Сергій (УМВС) alt

Серед усіх учасників особливо слід відмітити:

- Юрія Куйдана 1978 року народження, який показав найкращий абсолютний результат серед усіх вікових груп – 1 хвилину 3,5 секунди;

- Олександра Мозолєва 1964 року народження, який не зважаючи на свій поважний вік показав також пристойний результат – 1 хв., 8, 69 секунди.

Хмельницька обласна організація ФСТ "Динамо" України вітає спортсменів, тренерів та відповідальних осіб за спортивні досягнення на чемпіонатах з офіцерського триборства та плавання серед правоохоронних органів та рятувальних служб.

Змагання відбулись за сприяння структурних підрозділів органів державної влади у галузі фізичної культури і спорту.

Організатори змагань щиро дякують директору обласного центру фізичного виховання учнівської молоді Анатолію Федосєєву за надання басейну для змагань, голові міського спортивного комітету Валерію Вешко за сприяння у наданні бази для проведення змагань, директору ДЮСШ №2 Олександру Кошевку за надання тиру, директору ДЮСШ №2 за надання легкоатлетичних доріжок стадіону "Поділля ".