Наші Партнери

Сертифіковано в Україні
ДИНАМІВСЬКІ ШПАЖИСТИ – КРАЩІ! PDF Друк e-mail
alt

Минулими вихідними, 19-20 лютого 2011 року, збірна команда Хмельницького ДЮСШ «Динамо» взяла участь у Відкритому турнірі Львівської області з фехтування серед юнаків так дівчат 1997 років народження та молодші у старовинному Львові. Поряд з командою подільних-динамівців у турнірі брали учать чотири команди з Львівської області, команда Закарпатської області та команда Хмельницького ДЮСШ №2 Комітету з фізичної культури і спорту Хмельницької міської ради.

Вихованки, тренера-викладача відділення фехтування Хмельницької ДЮСШ «Динамо» Шевченко Георгія Петровича, Валігура Віта, Грабчук Олена та Сікула Аліна не залишили жодних шансів у боротьбі за найвищі нагороди своїм опонентам - представницям інших команд. У півфінальному поєдинку Сікула Аліна програла лідеру команди Валігурі Віті та посіла 3 місце. Фінальний поєдинок відкритого турніру відбувався між подільними динамівками Валігурою Вітою та Грабчук Оленою, Віта була сильнішою Олени і посіла першу місце. На п’єдесталі відкритого турніру з чотирьох призових місць змагань серед дівчат, подільські динамівки посіли –три місця.

alt

На передодні, 12 лютого, Валігура Віта була відзначена, цінним подарунком, Головою Хмельницької обласної організації ФСТ «Динамо» України, Начальником Управління МВС України в Хмельницькій області полковником міліції Шутяком С.О. на урочистому засіданні працівників міліції до двадцять другої річниці виводу радянських військ з Афганістану, як переможниця Відкритого турніру Хмельницької області з фехтування на шпагах серед дівчат та юнаків до цієї дати.

altalt

Гелеватий Максим представник динамівського фехтування у змаганнях серед юнаків здобув срібну нагороду.alt

Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України вітає переможців та призерів змагань і сподівається на вагомі перемоги на Всеукраїнських змаганнях.